вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Замок-защіпка оцинкована 42/802

  • Постачальник: Україна
  • Артикул: 42/802
  • Кількість в упаковці : 100
  • Наявність: Товар закінчився
  • 21.84 грн.

(у тому числі ПДВ грн.)

Мінімальна сума замовлення 300 грн.

Замок - затискач 42/802, розмір замку 75 х 22 мм, матеріал: оцинкована сталь.

Затискні замки-затискачі (інші назви даної продукції: затискач "жабка", фіксатор, засувка, зажим, замки важільні, затвори важільні, затвор) мають великий асортимент конструкцій і виготовляються: з оцинкованої, з нержавіючої сталі, деякі моделі також з алюмінію. Затискачі використовуються у виготовленні ящиків, хомутів, фільтрбоксів, корпуси технологічного та іншого обладнання, в меблевому виробництві, а також при відповідальних ізоляційних роботах для виготовлення швидкоз'ємних кожухів, обичайок. Затискач можна закріпити різними способами: її приварюють, скріплюють саморізами або, найчастіше, з'єднують заклепувальним інструментом, встановивши їх на заклепку.

Дана защіпка може виконувати роль вуликового "скріпу". Цей так званий "скріп" використовується в конструкціях корпусних вуликів для з'єднання дна з корпусом. Використання таких защіпок значно спрощує монтаж і транспортування корпусних вуликів, а також полегшує доступ до їх внутрішньої частини.

Затискачі завжди в наявності на нашому складі в Києві. Можлива доставка перевізниками по всій території України. Також наші затискачі представлені в мережі гіпермаркетів «Епіцентр». Деталі затискачів виготовляються з листової сталі. Варіанти виконання важільних затворів залежать від моделі затискачів, кріплення має великий асортимент конструкцій і виготовляється з оцинкованої та з нержавіючої сталі, деякі моделі також з алюмінію.

Креслення важільного замку «затискач-жабка» 42/802


Замок-затискач 42/802

Загальна схема затискача:

Загальна схема затискачаНаписати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Маєте запитання? Звертайтесь:
+38 (067) 464-12-55,   +38 (068) 958-84-07Номери телефонів

Рекомендовані товари