вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Гратознімачі / фаскознімачі


Уточнити пошук


Фаскознімачі / зенкери

RUKO

Фаскознімач (кромкоріз, гратознімач) - дозволяє швидко і просто зняти необхідний шар з кромки, за один прохід він обробляє зріз відразу по всій його ширині. Для цього не потрібно докладати зусиль. Невеликі розміри пропонованих нами фаскознімачів дають можливість переміщати їх на об'єкті роботи в будь-якому напрямку, а також користуватися ними в обмеженому просторі. 

Зенкер (зенковка, цековка) - багатолезовий ріжучий інструмент для обробки циліндричних і конічних отворів в деталях з метою збільшення їх діаметра, підвищення якості поверхні і точності. Робота зенкером називається зенкування. Зенкування є напівчистовою обробкою різанням.

RUKO - Німецький виробник ріжучого інструменту, є одним з лідерів ринку і пропонує широкий асортимент продукції, такої як: різні типи свердел, зенкери, мітчики і плашки, корончаті фрези і пробійники листового металу, а також портативні свердлильні верстати на магнітній основі. Компанія RUKO при виробництві ріжучого інструменту використовує тільки якісну швидкоріжучу сталь, яка проходь процес попереднього гарту, щоб уникнути деформації металу при термообробці.