вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Заклепки / клепальні гайки


Уточнити пошук


Заклепувальна гайка / Витяжна заклепка / Заклепувальна шпилька / Штифтові з'єднання

Сертифікати TUV NORD: DIN EN ISO 9001 / директива RoHS

Заклепка - кріпильний елемент для заклепувальних з'єднань. Вона являє собою круглий стрижень (трубку), у якій з одного боку є закладна головка. В процесі клепки утворюється замикаюча головка.

Заклепки бувають різних видів і різного призначення. Широко поширені і підходять для загального застосування класичні заклепки холодної та гарячої клепки. Для високонавантажених з'єднань краще підбирати стрижневі заклепки, а для малонавантажених з'єднань більше підходять трубчасті і напівтрубчасті. Клепка з їх використанням є також більш продуктивною. Для з'єднання м'яких матеріалів підійдуть пістонні заклепки. Якщо потрібно з'єднати деталі, доступ до яких є тільки з одного боку, тут кращий варіант - витяжна заклепка (відривна).

Ми пропонуємо купити заклепки нержавіючі, з алюмінію, з оцинкованої сталі.

Області застосування заклепки: літакобудування, автомобілебудування, вагонобудування, суднобудування, виготовлення і монтаж вентиляції, вентильованих фасадів, кріплення листових матеріалів до опорних конструкцій, кріплення елементів облицювання, з'єднання тонких матеріалів, виконання каркасів, секцій, боксів з тонкого алюмінію, вентилятори, пральні і посудомийні машини, холодильні камери, радіатори, котли, кондиціонери, комп'ютери, касові апарати, обчислювальна техніка, цистерни, баки, обладнання для харчової промисловості, зерносховища і агроконструкціі, насипні бункери, дозатори, човни, катери, причепи, ящики, стелажі і т.д.

Компанії Goebel GmbH присвоєно сертифікат відповідності вимогам міжнародних стандартів ISO 9001. Наявність Сертифікату ISO 9001 підтверджує, що вся продукція компанії Goebel (заклепувальний інструмент, клепальні гайки, заклепувальна шпилька, витяжна заклепка, засувки, свердла, затискачі, пневмоінструмент, акумуляторні заклепувальники, діроколи) відповідає міжнародним стандартам, свідчить про те, що продукти є надійними, ефективними і безпечними для навколишнього середовища, гарантує високий рівень сервісу компанії, високу організованість системи внутрішніх бізнес-процесів. Купуючи продукцію фірми Goebel, Ви можете бути впевнені в її якості і надійності.