вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Електромонтажний інструмент


Уточнити пошук


Електромонтажний інструмент

Інструмент для обтиску наконечників, інструмент для знімання ізоляції, кабелерізи, ніж монтерский, бокорізи, пасатижі, плоскогубці

Електромонтажний інструмент   це спеціальний інструмент для здійснення електромонтажних робіт (різання провідників, опресовування наконечників). 

Весь необхідний електромонтажний інструмент оптом ви можете придбати у компанії ФОП «Ващенко В.Г.». Компанія ФОП «Ващенко В.Г.» продає електромонтажний інструмент оптом і в роздріб, ріжучий інструмент оптом і в роздріб, гідравлічний інструмент оптом і в роздріб від вітчизняних і зарубіжних виробників: NEO TOOLS, TOPEX, RUKO для енергетичних і промислових підприємств.

NEO TOOLS - ручний інструмент високого класу для вимогливих професіоналів. Виготовляється на базі сучасних матеріалів і технологій що гарантує найвищу міцність і надійність. Висока якість перевірена і підтверджена повними лабораторними випробуваннями

RUKO - німецький виробник ріжучого інструменту, є одним з лідерів ринку і пропонує широкий асортимент продукції, що випускається такий як: різні типи свердел, зенкера, мітчики і плашки, корончаті фрези і пробійники листового металу, а також портативних свердлильних верстатів на магнітній основі. Компанія RUKO при виробництві ріжучого інструменту використовує тільки якісну швидкорізальну сталь, яка проходить процес попереднього гарту, що б уникнути деформації металу при термообробці.