вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Акумуляторний заклепувальник Gesipa ACCUBIRD (Ø 2.4-5.0 + 6.3)

  • 32201.96 грн.
  • 29001.60 грн.

(у тому числі ПДВ грн.)

Робочий діапазон
Ø 2.4 - 5.0  (всі матеріали) + 6.3
Тягове зусилля
10000 N
Хід
20 мм
ПривідДвигун постійного струму
Акумулятор14,4 В / 1,3 Аг Li-Ion
Вага2 кг


В продажу наявні запасні частини до даного заклепувальника - як окремо, так і в сборі. Для замовлення перейдіть у відповідну категорію - Запасні частини для заклепувальника Gesipa AccuBird.

Загальна схема запчастин Gesipa AccuBird - клацніть для перегляду в повному розмірі:

Схема запчастин Gesipa AccuBird - клацніть для перегляду в повному розмірі

Акумуляторний заклепувальник Gesipa ACCUBIRD для витяжних заклепок Ø 2.4-5.0 + 6.3 (з одним акумулятором в комплекті - 1,3 Аг); 

Цей інструмент - одна з кращих розробок компанії-винахідника технології акумуляторних заклепувальників, які випускаються в Німеччині з 1992 року. Бездротовий інструмент для універсального застосування в областях збірки і промислового виробництва. Відразу після відриву стрижня, функція автореверсу зупиняє процес відриву і повертає губки назад у вихідне положення. Це зменшує знос, економить час і енергію, а також забезпечуючи негайну готовність інструменту до використання.

AccuBird має високу робочу швидкість завдяки однаковій швидкості прямого і зворотного руху механізму захоплення. AccuBird так само оснащений електронним контролером і функцією захисту від перегріву та перевантаження. Інструмент також забезпечує високу функціональну безпеку завдяки передачі зусилля з малими втратами, яке досягається за допомогою високоефективного кулькогвинтового приводу з мінімальними втратами і високим ККД.

До інших переваг інструменту можна віднести:
- Велика сила витягування (10000N), що забезпечує великий робочий діапазон для витяжних заклепок Ø до 5 мм;
- Велика штучна продуктивність за один заряд акумулятора;
- Робочий хід 20 мм;
- Висока швидкість роботи завдяки однаковій швидкості руху захватного механізму вперед і назад;

Варіант з пусковим механізмом притиску.
Пусковий механізм притиску забезпечує щільне, без зазорів, прилягання деталей, що скріплюються, одна до одної перед процесом склепування. Крім того, за рахунок тиску гарантується досягнення витяжною заклепкою свого кінцевого положення в отворі ще до операції установки і прилягання головки. Залежно від конкретного випадку застосування притискне зусилля можна регулювати за допомогою пружин.

Принцип дії:
Пусковий механізм притиску розміщується додатково біля пускової кнопки приладу. Він допускає спрацьовування заклепувальника тільки після досягнення регульованої сили тиску на деталі. Таким чином, перед операцією склепування забезпечується правильний притиск різних компонентів у виробі один до одного. В результаті  це запобігає таким неконтрольованим деформаціям тіла заклепки між матеріалами, які в іншому випадку залишилися б непоміченими. Зусилля притиску можна змінювати в межах п'яти ступенів. Регулювання здійснюється шляхом додавання або вилучення пружин. Це дозволяє виключити ненавмисну зміну визначеної сили притиску. До стандартної пускової кнопки в схему послідовно включається натискний вимикач. Операцію склепування можна починати натисканням жовтої пускової кнопки тільки після подолання обраного зусилля пружини і, як наслідок, досягнення певної сили притиску.

Пусковий механізм притиску може бути встановлений на ACCUBIRD в якості додаткової опції за запитом.

Робота від мережі 220В
Завдяки спеціальному змінному мережевому адаптеру 220В / 14,4В від Gesipa, даний заклепувальник здатний працювати від звичайної розетки. Це істотно розширює можливості застосування акумуляторних заклепувальників Gesipa. Тепер час роботи інструменту не обмежений зарядом батареї там, де є доступ до електромережі. Даний блок живлення не тільки забезпечить постійну роботу заклепувальника, але при цьому ще й захистить його від перепадів напруги і перевантажень. І що важливо - блок живлення легко поміщається в стандартний кейс Gesipa.

Комплектація:
Gesipa ACCUBIRD поставляється в легкому та міцному пластиковому кейсі (або в картонній коробці), в комплекті з 4 насадками, зарядним пристроєм і одним акумулятором 14.4 В / 1,3 Ач (або високопотужним акумулятором 14,4 В / 2,6 Ач за запитом).

Робочий діапазон: 
AccuBird працює з усіма матеріалами заклепки в діаметрі від 2,4 мм до 5,0 мм (p алюмінію до 6 мм), а також має опціональну можливість встановлювати алюмінієву і сталеву заклепку BULB-TITE діаметром 6,3 мм, а G-BULB - до 4,8 мм.

Постачальник: Німеччина

Виробник: Німеччина

GESIPA 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Маєте запитання? Звертайтесь:
+38 (067) 464-12-55,   +38 (068) 958-84-07Номери телефонів

Рекомендовані товари

Теги: заклепувальник, клепальник