вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Акумуляторний заклепувальник Gesipa ACCUBIRD PRO (Ø 2.4-5.0 + 5.2)

Мінімальна сума замовлення 300 грн.
  • 46172.00 грн.

(у тому числі ПДВ грн.)

Робочий діапазон
Ø 2.4 - 5.0 (всі матеріали) + 5.2
Тягове зусилля
10 000 N
Хід
25 мм
ПривідБезщітковий двигун постійного струму
Акумулятор18,0 В / 2,1 Аг Li-Ion
Вага2 кг

Акумуляторний заклепувальник Gesipa ACCUBIRD PRO для витяжних заклепок Ø 2.4-5.0 + 5.2(з одним акумулятором в комплекті - 2.1 Аг); 

Безщітковий двигун і зусилля 10000N роблять AccuBird Pro надзвичайно швидким для встановлення заклепок діаметром до 5 мм з будь-якого матеріалу. Двигун BLDC AccuBird Pro має довгий термін служби і практично не зношується. У порівнянні з наявними у продажу інструментами з акумуляторним живленням, установка заклепки може бути виконана в 4 рази швидше, що робить її такою ж, як і у пневмогідравлічного заклепувального інструменту!

Додаткова функція автореверсу також скорочує процес витягування, забезпечуючи негайну готовність AccuBird Pro до роботи відразу ж після встановлення заклепки. AccuBird Pro також оснащений системою зносостійких губок, яка вже довела свою надійність і пройшла перевірку багаторічним досвідом використання нашими клієнтами.

AccuBird Pro також забезпечений системою зі зносостійкими губками, що прекрасно зарекомендувала себе, і відрізняється ергономічним дизайном серії TAURUS.

Варіант з пусковим механізмом притиску.
Пусковий механізм притиску забезпечує щільне, без зазорів, прилягання деталей, що скріплюються, одна до одної перед процесом склепування. Крім того, за рахунок тиску гарантується досягнення витяжною заклепкою свого кінцевого положення в отворі ще до операції установки і прилягання головки. Залежно від конкретного випадку застосування притискне зусилля можна регулювати за допомогою пружин.

Принцип дії:
Пусковий механізм притиску розміщується додатково біля пускової кнопки приладу. Він допускає спрацьовування заклепувальника тільки після досягнення регульованої сили тиску на деталі. Таким чином, перед операцією склепування забезпечується правильний притиск різних компонентів у виробі один до одного. В результаті  це запобігає таким неконтрольованим деформаціям тіла заклепки між матеріалами, які в іншому випадку залишилися б непоміченими. Зусилля притиску можна змінювати в межах п'яти ступенів. Регулювання здійснюється шляхом додавання або вилучення пружин. Це дозволяє виключити ненавмисну зміну визначеної сили притиску. До стандартної пускової кнопки в схему послідовно включається натискний вимикач. Операцію склепування можна починати натисканням жовтої пускової кнопки тільки після подолання обраного зусилля пружини і, як наслідок, досягнення певної сили притиску.

Пусковий механізм притиску може бути встановлений на ACCUBIRD PRO в якості додаткової опції за запитом.

Комплектація:
Інструмент поставляється в легкому та міцному пластиковому кейсі, в комплекті з 4 насадками, зарядним пристроєм і одним акумулятором 18.0 В / 2.1 Ач

Робочий діапазон: 
AccuBird PRO працює з усіма матеріалами заклепки в діаметрі від 2,4 мм до 5,0 мм, а також має опціональну можливість встановлювати алюмінієву і сталеву заклепку BULB-TITE діаметром 5.2 мм, а G-BULB - до 4,8 мм

Постачальник: Німеччина

Виробник: Німеччина

GESIPA 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Рекомендовані товари