вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Акумуляторний заклепувальник Gesipa POWERBIRD (Ø 4.8-6.4 + 7.7)

Мінімальна сума замовлення 300 грн.
  • 31382.00 грн.

(у тому числі ПДВ грн.)

Робочий діапазон
Ø 4,8-6,4 (всі матеріали) + 7,7
Тягове зусилля
14 000 N
Хід
20 мм
ПривідДвигун постійного струму
Акумулятор14,4 В / 2,6 Аг Li-Ion
Вага2,2 кгАкумуляторний заклепувальник Gesipa POWERBIRD для витяжних заклепок Ø  4.8-6.4 + 7.7 (з одним акумулятором в комплекті - 2,6 Аг); 

PowerBird - це по суті "старший брат" AccuBird, що є потужним доповненням до сімейства Bird від GESIPA. Він може використовуватися в різних сферах промисловості. Підходить для використання з будь-якими високоміцними структурними заклепками.

PowerBird вкрай економічний і є вигідним придбанням завдяки широкому спектру застосування, швидкій роботі та тривалому терміну служби. Додаткова функція автореверсу додатково скорочує процес витягування, забезпечуючи негайну готовність PowerBird до роботи відразу ж після встановлення заклепки.

До основних переваг інструменту можна віднести:
- Гарне співвідношення ціни і продуктивності;
- Великий робочий діапазон;
- Високошвидкісна установка заклепок;
- Великий ресурс завдяки високопотужними акумулятора на 2,6 Аг;
- Сила витягування 14 000 N;

Варіант з пусковим механізмом притиску.
Пусковий механізм притиску забезпечує щільне, без зазорів, прилягання деталей, що скріплюються, одна до одної перед процесом склепування. Крім того, за рахунок тиску гарантується досягнення витяжною заклепкою свого кінцевого положення в отворі ще до операції установки і прилягання головки. Залежно від конкретного випадку застосування притискне зусилля можна регулювати за допомогою пружин.

Принцип дії:
Пусковий механізм притиску розміщується додатково біля пускової кнопки приладу. Він допускає спрацьовування заклепувальника тільки після досягнення регульованої сили тиску на деталі. Таким чином, перед операцією склепування забезпечується правильний притиск різних компонентів у виробі один до одного. В результаті  це запобігає таким неконтрольованим деформаціям тіла заклепки між матеріалами, які в іншому випадку залишилися б непоміченими. Зусилля притиску можна змінювати в межах п'яти ступенів. Регулювання здійснюється шляхом додавання або вилучення пружин. Це дозволяє виключити ненавмисну зміну визначеної сили притиску. До стандартної пускової кнопки в схему послідовно включається натискний вимикач. Операцію склепування можна починати натисканням жовтої пускової кнопки тільки після подолання обраного зусилля пружини і, як наслідок, досягнення певної сили притиску.

Пусковий механізм притиску може бути встановлений на POWERBIRD в якості додаткової опції за запитом.

Робота від мережі 220В
Завдяки спеціальному змінному мережевому адаптеру 220В / 14,4В від Gesipa, даний заклепувальник здатний працювати від звичайної розетки. Це істотно розширює можливості застосування акумуляторних заклепувальників Gesipa. Тепер час роботи інструменту не обмежений зарядом батареї там, де є доступ до електромережі. Даний блок живлення не тільки забезпечить постійну роботу заклепувальника, але при цьому ще й захистить його від перепадів напруги і перевантажень. І що важливо - блок живлення легко поміщається в стандартний кейс Gesipa.

Комплектація:
Інструмент поставляється в легкому, але міцному пластиковому кейсі, в комплекті з 4 насадками, одним акумулятором 14.4 В / 2,6 Аг і зарядним пристроєм.

Робочий діапазон: 
Заклепки діаметром від 4,8 мм і до 6,4 мм для всіх матеріалів (з алюмінію до 8 мм). Заклепки BULB-TITE - до 7,7 мм, всі матеріали. Заклепки MEGA GRIP - до 6,4 мм, всі матеріали.

Постачальник: Німеччина

Виробник: Німеччина

GESIPA 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Рекомендовані товари