вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Пневмогідравлічний заклепувальник Gesipa TAURUS 2 (Ø 2.4-5.0 + 6.0)

Мінімальна сума замовлення 300 грн.
  • 31620.00 грн.

(у тому числі ПДВ грн.)

Витрати повітря
2,3 л
Підключення шлангу
6 мм
Тягове зусилля
11 000 N
Хід
18 мм
Робочий тиск (мін. - макс.)
5 - 7 bar
Вага 1,6 кг

Пневмогідравлічний заклепувальник Gesipa TAURUS 2 для витяжних заклепок Ø 2.4-5.0 + 6.0. 

У серії інструментів TAURUS використовується унікальна модульна система, розроблена компанією GESIPA, яка зводить до мінімуму необхідність у великій кількості запасних частин і дозволяє проводити технічне обслуговування легко і швидко, а також забезпечує високу потужність для такого легкого інструменту. Ви зможете налаштовувати свій заклепувальник TAURUS відповідно до вимог кожної окремо взятої задачі. Широкий спектр варіантів пропонує користувачу велику гнучкість.

Застосовуваний в серії TAURUS® 1-4 модульний принцип дозволяє користувачеві пристосувати інструменти TAURUS® під свої конкретні потреби. Завдяки великій кількості однакових деталей, які можуть універсально використовуватися в різних приладах, досить підтримувати мінімальний резерв запасних частин; в той же час спрощується технічне обслуговування.

Таке різноманіття варіантів забезпечує високу ступінь гнучкості для користувача. Будь-який інструмент серії TAURUS® 1-4 може бути забезпечений різними додатковими компонентами або переоснащений з урахуванням конкретної виробничої задачі. Різноманітний номенклатурний перелік комплектуючих і аксесуарів дозволяє підібрати оптимальний варіант для вирішення практично будь-якої задачі: в ремісничому виробництві, в будівництві або в промисловості.

Оптимальне використання стисненого повітря - технологія економної витрати, що не має аналогів у світі.
Повітря, необхідне для операції установки заклепки, система GESIPA® використовує двічі: спочатку для осаджування витяжної заклепки, а потім - для викиду. Таким чином, при подвійному використанні стисненого повітря відпадає необхідність в дорогому чистому стислому повітрі, яке в інших пропонованих на ринку інструментах обов'язково потрібно навіть для того, щоб просто викидати стрижень. І, нарешті, завдяки цій технології у інструментів серії TAURUS® відчутно знижується і рівень шуму.

Простий підрахунок показує, що при роботі в дві зміни і середньостатистичній собівартості стисненого повітря приблизно 0,80 грн. за м³ ця інноваційна технологія дозволяє зекономити до 19000 грн. в рік на кожен інструмент. Це означає, що покупка одного заклепувальника TAURUS® може окупитися менше ніж за два роки.

А також клепальні інструменти оснащені всмоктуючим пристроєм, що перемикається і блокується за допомогою повзункового перемикача. Заклепувальні інструменти TAURUS з пневматичним приводом забезпечують максимальну економію та ефективність, зводячи до мінімуму вплив на навколишнє середовище, що робить їх дуже універсальними інструментами для промисловості.

Модель TAURUS 2 є базовим пневмозаклепувальником для роботи з малими та середніми витяжними заклепками. Ідеальний інструмент для дрібносерійних складальних або ремонтних робіт.

Комплектація:
• 4 насадки
• монтажний ключ SW12 / 14, SW14 / 17
• 1 пляшка гідравлічного масла 100 мл
• 1 резервуар для доливання масла
• інструкція з експлуатації з відомістю запасних частин

Робочий діапазон: 
TAURUS 2 працює з усіма матеріалами заклепки в діаметрі від 2,4 мм до 5,0 мм, а також заклепки з алюмінію діаметром до 6,0 мм.

Додаткові опції:

Насадки (різні типорозміри)
Подовжуючі головки суцільні (різні типорозміри)
Подовжуючі головки роз'ємні (різні типорозміри)

Пусковий механізм притиску
Зовнішній пусковий механізм для зовнішнього пуску
Інтерфейс GESIPA
Кріплення для інструменту
Шланг для відводу стрижнів
Датчик кількості заклепок GRiv-Count
Датчик кількості заклепок заклепок GRiv-Amp

Поворотний з'єднувальний елемент
Гумова підставка
Контейнер збірний
Контейнер збірний прозорий

Функція присосу
Магазин для насадок

Постачальник: Німеччина

Виробник: Німеччина

GESIPA 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Рекомендовані товари