вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Борфрези


Уточнити пошук


Борфрези

Борфрези застосовуються для зняття грата, зачищення зварних швів, зняття зварних підсилень, обробки поверхонь по площинах з можливістю зачищення, обробки сполучень.
Борфрези німецької компанії RUKO відрізняються високою якістю і представлені в наступних варіаціях:

Борфрези твердосплавні по алюмінію
Твердосплавні фрези з хвостовиком зі швидкоріжучої сталі по алюмінію. Застосовуються для кольорових металів, алюмінію, міді, латуні, цинку, чавуну і пластмаси.
Борфрези твердосплавні по алюмінію RUKO

Борфрези твердосплавні (T)
Твердосплавні фрези з хвостовиком зі швидкоріжучої сталі з різноспрямованими зубцями. Саме твердонаправлені зубці збільшують продуктивність різання. Застосовуються для високолегованої, нержавіючої, кислотостійкої, теплостійкої сталі, чавуну і пластмаси.
Борфрези твердосплавні (T) RUKO

Борфрези твердосплавні TiCN
Такі ж, як і твердосплавні борфрези (T), але з покриттям титан-вуглець-нітрид. За рахунок такого покриття для захисту від зносу TiCN твердість поверхні інструменту збільшується приблизно на 3000 HV (мікротвердість), а термостійкість - до 400° С. Завдяки цьому підвищується термін служби і продуктивність. Застосовуються для високолегованої, нержавіючої, кислотостійкої, теплостійкої сталі, чавуну і пластмаси.

З огляду на такі розбіжності, а також безліч різноманітних форм борфрез, важливо знати, які саме борфрези найкраще підійдуть для обробки того чи іншого матеріалу. Нижче представлена таблиця способів застосування борфрез:
Таблиця способів застосування борфрез

Умовні позначення:
Борфрези RUKO