вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Корончаті свердла


Уточнити пошук


Кільцеві (корончаті) свердла 

Біметалічні кільцеві (корончаті) свердла RUKO HSS / HSS Co 8 Bi-Metall застосовуються для роботи ручними дрилями і вертикальними свердлильними верстатами. При роботі на вертикальному свердлильному верстаті використовувати тільки ручну подачу.

Біметалічне корончате свердло HSS з різними зубцями. При обробці матеріалів, що легко ріжуться, зубці забезпечують більш рівномірний розріз і дозволяють витрачати менше сил. Через меншу кількість вібрацій і виділення тепла при різанні термін служби може збільшитися в три рази. Застосування: для нелегованої сталі (до 700 Н / мм²), кольорових і легких металів, пластмаси, гіпсових, волокнистих, фанерних плит і деревообробки.

Біметалічне кільцеве (корончате) HSSE-Co 8 з малими зубцями. Чудово підходять для металів. Вони забезпечують більш спокійний хід і дозволяють витрачати менше сил. Завдяки меншому теплоутворенню при різанні термін служби підвищується, особливо, коли ріжеться метал. Застосування: для нелегованої і легованої сталі (до 1000 Н / мм²), сталей групи VA, нержавіючої сталі, кольорових і легких металів.

Для різного діапазону і матеріалу коронок потрібні відповідні перехідники:

- перехідники для коронок Ø 14-30 мм

- перехідники для коронок Ø 32-210 мм

Стандарт упаковки:
індивідуальна картонна упаковка
Ріжуча частина: 
HSS / HSSE-Co 8
Корпус:
спеціальна сталь
Глибина свердління:
до 38,0 мм макс. (1½")
Зубці:
HSS з різними зубцями / HSS Co 8 з малими зубцями
Свердління:
правостороннє