вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Посилена стопорна шайба Titgemeyer Starlock без кришки

Ціну уточнюйте


Посилена стопорна шайба (осьовий фіксатор) Titgemeyer Starlock Ø4,0 - 8,0 мм без кришки. 

Дані шайби, які також називають осьовими або натискними фіксаторами, використовуються як швидкий, постійний і ефективний засіб для фіксації валів і стрижнів зі сталі, кольорових металів і пластмаси. Фіксатори Titgemeyer Starlock виготовлені з високоякісної високовуглецевої сталі і спеціально піддані термічній обробці для забезпечення безпечної та надійної фіксації.

Використання:
Кріпильні елементи Starlock просто надягають на стрижень або вал, натискаючи на них до потрібної позиції. Шайба фіксується в обраному місці і створює міцний упор. Таким чином, відпадає необхідність в нарізанні різьби, пазів, приварюванні обмежувачів та інших витратних операціях. Фіксатори Starlock можна встановлювати як вручну, так і автоматизовано, за допомогою спеціального обладнання. А отримані кріплення настільки надійні, що після установки їх можна видалити, тільки зрізавши їх.

В наявності є різні моделі стопорних шайб Starlock, багато які з них можуть поставлятися із захисною кришкою, яка приховає фіксуючий елемент від зовнішніх впливів і надасть охайний зовнішній вигляд. Дана посилена модель виготовляється за особливою технологією з високоміцної сталі, завдяки чому здатна витримувати навантаження майже вдвічі більше, ніж стандартна стопорна шайба Starlock.

Виробник: Великобританія

 Titgemeyer

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Маєте запитання? Звертайтесь:
+38 (067) 464-12-55,   +38 (068) 958-84-07Номери телефонів