вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Стопорна шайба Titgemeyer Starlock з трапецієвидною нержавіючою кришкою

Ціну уточнюйте


Стопорна шайба (осьовий фіксатор) Titgemeyer Starlock Ø1,5 - 13,0 мм з лакованої сталі з трапецієвидною кришкою з нержавіючої сталі

Дані шайби, які також називають осьовими або натискними фіксаторами, використовуються як швидкий, постійний і ефективний засіб для фіксації валів і стрижнів зі сталі, кольорових металів і пластмаси. Фіксатори Titgemeyer Starlock виготовлені з високоякісної високовуглецевої сталі і спеціально піддані термічній обробці для забезпечення безпечної та надійної фіксації.

Використання:
Кріпильні елементи Starlock просто надягають на стрижень або вал, натискаючи на них до потрібної позиції. Шайба фіксується в обраному місці і створює міцний упор. Таким чином, відпадає необхідність в нарізанні різьби, пазів, приварюванні обмежувачів та інших витратних операціях. Фіксатори Starlock можна встановлювати як вручну, так і автоматизовано, за допомогою спеціального обладнання. А отримані кріплення настільки надійні, що після установки їх можна видалити, тільки зрізавши їх.

В наявності є різні моделі стопорних шайб Starlock, дана модель поставляється із захисною трапецієвидною кришкою з нержавіючої сталі, яка приховає фіксуючий елемент від зовнішніх впливів і надасть охайний зовнішній вигляд. Також доступні різні матеріали виготовлення: лакована сталь, оцинкована сталь, нержавіюча сталь, алюміній (на замовлення).

Виробник: Великобританія

 Titgemeyer

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Маєте запитання? Звертайтесь:
+38 (067) 464-12-55,   +38 (068) 958-84-07Номери телефонів