вул. Віскозна, 3, м.Київ
02094, Україна
shop@mv-tools.com.ua

Оренда пневмогідравлічного заклепувальника GOEBEL AIRPOWER 4 (М3-М12)

  • 988.00 грн.

(у тому числі ПДВ грн.)

Технічні характеристики заклепувальника:
Гайка

М3 – М10 для всіх матеріалів

М12 для алюмінія, оцинковки

Шпилька
М4 – М8 для всіх матеріалів
Розмір L х H
285х270х99 мм
Хід
7 мм
Витрати повітря
2 л 
Тиск повітря
5-7 бар
Тягове зусилля
18,5 кН (6 бар)
Кількість робочих циклів
23 / хв
Мундштук
Ø 22,5 мм
Вага
1,65 кг


ОРЕНДА пневмогідравлічного заклепувальника AIRPOWER 4 для різьбових заклепок М3-М12. 

Нерідко буває так, що на короткий термін для виконання певних робіт потрібен професійний інструмент, але купувати його занадто дорого та нераціонально. Значно вигідніше буде взяти його напрокат! І саме для таких випадків ми пропонуємо Вам взяти в оренду потужний професійний інструмент, з допомогою якого Ви швидко та легко зможете вирішити поставлені задачі за прийнятну ціну. Якщо Ви шукаєте якісний та високоефективний заклепувальний інструмент для короткотривалого користування - ми готові надати Вам його! 

Професійний заклепувальний інструмент AIRPOWER 4  для заклепувальних гайок М3 - М12 / шпильок М4 - М8 з будь-якого матеріалу (алюміній, оцинкована сталь, нержавіюча сталь). Даний інструмент оснащений пневмодвигуном, який автоматично вкручує шток інструменту в гайку і викручує її після установки.

Головні переваги AIRPOWER 4:
  • Система швидкої зміни штоків і насадок - дана модель оснащена інноваційною системою заміни різьбових штоків і насадок. Цей процес не вимагає додаткових інструментів, відбувається просто і швидко, тим самим значно економить час.
  • Поворотний клапан підключення пневмошлангу - механізм подачі стисненого повітря розрахований на обертання клапана в будь-яку сторону на 360°, що забезпечує більш зручне підключення і роботу з інструментом.
  • Ергономіка і дизайн - всі заклепувальники серії AIRPOWER вигідно відрізняються від аналогів не тільки стильним і продуманим дизайном, але й ергономічністю у використанні, що дозволяє їх легко налаштувати під конкретні потреби виробництва і оператора, забезпечуючи легку роботу навіть в умовах складного серійного виробництва.
Для уточнення умов оренди та замовлення інструменту звертайтесь, будь-ласка, до наших менеджерів:

Наші контакти - mv-tools.com.ua

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Маєте запитання? Звертайтесь:
+38 (067) 464-12-55,   +38 (068) 958-84-07Номери телефонів

Рекомендовані товари